Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

Zainwestuj w budowę apartamentów

Projekt w  realizacji:

Oferta inwestycji w budowęapartamentów „Złoty Widok” w Szczyrku

Apartamenty „Złoty Widok” budowane są w Szczyrku przez spółkę ZŁOTY WIDOK MARCIN GRZYBOWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Będzie to kompleks 10 apartamentów w którym została połączona funkcja mieszkaniowa z inwestycyjną. Piękne widoki,   bliskość: centrum, amfiteatru, skoczni narciarskich, wyciągów narciarskich, a także plac zabaw dla dzieci czynią obiekt wyjątkowym oraz atrakcyjnym zarówno dla mieszkańców jak i odwiedzających go turystów.  Apartamenty są tak zaprojektowane aby były atrakcyjne dla klientów: cenowo – w akceptowalnej cenie, wypoczynkowo – 2 pokoje, inwestycyjnie – nadawały się do wynajmu turystom. Apartamenty wakacyjne to nie to samo co nieruchomości w miastach. Segment nieruchomości w kurortach rządzi się innymi prawami niż mieszkaniówka. Lokale nad morzem, czy w górach kupowane są zazwyczaj przez klientów dość zamożnych, i jak każde dobra luksusowe, także second home w okresie spowolnienia koniunktury gospodarczej ma się całkiem nieźle.

Co czyni projekt wyjątkowym?

Widoki. Z okien apartamentówbędą widoczne otaczające Szczyrk góry.

Formuła. Obiekt jest przygotowany zarówno dla osób szukających spokoju i pięknych widoków jak i dla rodzin z dziećmi które to są najczęstszymi klientami apartamentów wakacyjnych.  Kompaktowe, dwu pokojowe apartamenty zapewniają komfort, są idealne na wynajem oraz w akceptowalnej dla klientów cenie.  

Budynek. Apartamenty. W dwóch budynkach zaprojektowano łącznie dziesięć, dwu pokojowych apartamentów, o powierzchni od 42 m2 do 47 m2 oraz. Każdy apartament posiada loggie lub taras, a apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają dodatkowo ogródki. Wyposażenie dodatkowe.   Plac zabaw dla dzieci – o to pyta 75% klientów, oczywiście nie zabraknie go w naszej inwestycji.

Dla kogo? Oferta apartamentów skierowana jest przede wszystkim dla osób szukających połączenia dwóch czynników: inwestycji w atrakcyjną nieruchomość z możliwością korzystania z niej podczas własnych urlopów. Funkcja inwestycyjna obiektu jest kluczowa przy projektowaniu jego funkcjonalności oraz wielkości mieszkań. Obiekt będzie obsługiwany przez operatora wynajmu mieszkań, do którego obowiązków będzie należało dążenie do jak największego obłożenia apartamentów klientów którzy zakupią mieszkania inwestycyjnie i podpiszą z nim umowę.

Czy musisz kupić apartament? NIE! Zarabianie na budowie apartamentów to inwestycja w konkretne przedsięwzięcie biznesowe, zakup apartamentu to zupełnie coś innego. Możesz kupić apartament jeśli chcesz ale po cenie rynkowej. Zysk z inwestycji obniży jednak koszt jego zakupu: udział w spółce budującej apartamenty to sposób na dużo tańszy zakup apartamentu dla siebie, o ile tańszy to  zależy od wysokości wkładu, wysokość „rabatu” możesz to sobie sam określić i odpowiednio dostosować wysokość wkładu.

Zapraszamy do inwestycji w budowę apartamentów „Złoty Widok” w Szczyrku

Cechy inwestycji: 

- policzalność projektu, możliwość samodzielnego oszacowania ryzyka

- atrakcyjna stopa zwrotu z  zainwestowanego kapitału

Zasady inwestycji: - inwestycja w realizacji - warunki współpracy są ustalane indywidualnie.

Przebieg inwestycji.

Powołanie spółki celowej – Zakup działki – Przygotowanie projektu i złożenie dokumentów do uzyskania pozwolenia na budowę – Uzyskanie pozwolenia na budowę - Rozpoczęcie sprzedaży mieszkań – Rozpoczęcie Budowy – Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie – Sprzedaż mieszkań – Kwartalne wypłaty zainwestowanego kapitału – Kwartalna wypłata zysków.

Bezpieczeństwo inwestorów.

Inwestycja w realną nieruchomość zabezpieczoną notarialnym aktem własności, dzięki czemu każdy inwestor jest prawnym współwłaścicielem majątku spółki: gruntu i budowanych apartamentów.

Inwestorzy co 3 miesiące otrzymują raport z postępów procesu inwestycyjnego. W dowolnym momencie mogą kontrolować finanse spółki w biurze podatkowym w Bielsku-Białej lub Katowicach.

Zarządzający Projektem.

Marcin Grzybowski – pośrednik nieruchomości nr lic 3019, właściciel biura nieruchomości od 2002 roku, specjalizującego się w sprzedaży apartamentów wakacyjnych w górach i nad morzem a także mieszkań inwestycyjnych. Jest doświadczonym menedżerem, doradcą i przedsiębiorcą. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej i Wyższej Szkoły zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach, oraz Wiceprezesem Zarządu Powszechnego Domu Finansowego sp. z o.o.

 

Chcesz zainwestować? Zadzwoń: 602 271 149

Marcin Grzybowski

t: 602 271 149

e: marcin@inwestycjewnieruchomosci.pl

 

Projekt w przygotowaniu:

- Wiśle: Apartamenty "Złoty Widok"

Apartamenty „Złoty Widok” zlokalizowane będą na Jarzębatej w Wiśle. Będzie to wyjątkowy  aparthotel w którym została połączona funkcja mieszkaniowa z inwestycyjną. Piękne widoki,   formuła Bed & Breakfast, strefa Wellenes z saunami i jaccuzi, sala konferencyjno – śniadaniowa, sala kominkowa, tarasy widokowe, a także plac zabaw dla dzieci i mini basen czynią obiekt wyjątkowym oraz atrakcyjnym zarówno dla mieszkańców jak i odwiedzających go turystów. Formuła obiektu powstała w oparciu o opinie klientów poszukujących apartamentów w Wiśle.

Oferta apartamentów skierowana jest przede wszystkim dla osób szukających połączenia dwóch czynników: inwestycji w atrakcyjną nieruchomość z możliwością korzystania z niej podczas własnych urlopów. Funkcja inwestycyjna obiektu jest kluczowa przy projektowaniu jego funkcjonalności oraz wielkości mieszkań. Obiekt będzie obsługiwany przez operatora wynajmu mieszkań, do którego obowiązków będzie należało dążenie do jak największego obłożenia apartamentów klientów którzy zakupią mieszkania inwestycyjnie i podpiszą z nim umowę. Opisane powyżej wyposażenie budynku oraz jego funkcjonalność ma na celu zwiększenie atrakcyjności obiektu wśród turystów oraz umożliwić organizację imprez poprawiających rentowność z wynajmu apartamentów.

W budynku zaprojektowano łącznie 23 apartamenty,  jedno studio o powierzchni 28 mkw. oraz 22 dwupokojowe apartamenty o powierzchniach od 33 mkw. do 45 mkw. Każdy apartament posiada balkon lub taras, a cztery apartamenty zlokalizowane na najniższym poziomie posiadają dodatkowo ogródki. Większość apartamentów jest na podstawie zbliżonej do kwadratu dzięki czemu mimo stosukowo małych powierzchni są niezwykle funkcjonalne.  Powierzchnia użytkowa mieszkalna mieszkań wynosi 952 mkw.

Chcesz zostać większościowym udziałowcem? Zadzwoń: 602 271 149

Marcin Grzybowski

t: 602 271 149

e: marcin@inwestycjewnieruchomosci.pl