Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

Aktualności

Inwestycje w Nieruchomości to zespół ludzi specjalizujących się w sprzedaży i doradztwie w sektorze nieruchomości wakacyjnych oraz mieszkań na wynajem.  Pomagamy w zakupie mieszkań i apartamentów wakacyjnych przeznaczonych do wykorzystania wyłącznie dla własnych potrzeb oraz w inwestycyjnym zakupie mieszkań i apartamentów.

Inwestycje w Nieruchomości ma na swoim koncie liczne sukcesy w obsłudze sprzedażowej dużych inwestycji mieszkaniowych oraz apartamentowych. Obsługujemy również kameralne inwestycje składające się z kilku mieszkań czy apartamentów. Jako jedni z niewielu zapewniamy obsługę sprzedaży apartamentów na rynku wtórnym dzięki czemu nasi klienci współpracują z nami również po zakupie.

Kierujemy naszą zarówno do potencjalnych inwestorów indywidualnych - szukających dogodnej okazji inwestycyjnej w segment nieruchomości (osób prywatnych, firm, instytucji), jak i do deweloperów a także hotelarzy, którzy poszukują możliwości dywersyfikacji swojej działalności oraz maksymalizacji przychodów z prowadzonych i planowanych inwestycji.

Posiadamy wiedzę, jak inwestować w rynek nieruchomości apartamentowo-wakacyjnych oraz jak w skuteczny sposób zaplanować i prowadzić inwestycje w sektorze nieruchomości.

Pomagamy w finansowaniu zakupu nieruchomości wakacyjnych, a także w ich późniejszym wynajmie (polecamy sprawdzonego operatora wynajmu).