Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

Jak zarabiać na wynajmie

Kupiłeś apartament, zacznij zarabiać na wynajmie mieszkania turystom.

Możesz sam wynajmować mieszkanie turystom, dawać ogłoszenia w Internecie czy prasie, jednak szybko się przekonasz że twoja skuteczność nie jest satysfakcjonująca. O wiele lepszym rozwiązaniem jest przekazanie apartartamentu profesjonalnej firmie która zarobkowo świadczy takie usługi, a przy tym zapewnia wysokie obłożenie apartamentu. Firmy tego typu mają rozbudowany system dawania ogłoszeń w prasie i Internecie, posiadają  profesjonalny system rezerwacji, współpracują z wieloma biurami podróży także za granicą, posiadają dużą bazę własnych zadowolonych klientów, mają rezydentów w większości miejscowości turystycznych w których wynajmują apartamenty.

Podział zysków zależy od operatora wynajmu oraz typu obiektu, najczęściej właściciel otrzymuje od 50% - 75% kwoty netto płaconej przez klienta wynajmującego apartament.

Kluby Właściciela

Ogólnopolskie firmy, posiadają programy bezpłatnego wypoczynku dla właścicieli apartamentów. Przystąpienie do programu jest bezpłatne. Jedynym wstępnym warunkiem uczestnictwa jest udostępnienie własnego apartamentu pozostałym właścicielom obsługiwanym przez operatora na okres np. 10 dni w ciągu roku. Udział w programie umożliwia:
• Bezpłatny wypoczynek w apartamentach operatora w lokalizacjach rozsianych po całej Polsce,
• Pobyt w najatrakcyjniejszych polskich kurortach,
• Porównanie standardu apartamentów w różnych lokalizacjach sieci,