Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

Wisła, Kopydło

Cena od 536 880 do 0 zł

Galeria zdjęć

Opis

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!

Prezentowane APARTAMENTY WAKACYJNE: są ulokowane w uroczym miejscu w Wiśle, kilkaset metrów od centrum w sąsiedztwie lasu, nieco na uboczu, co zapewnia kameralny charakter obiektu. W pobliżu wyciągi narciarskie. Południowa, południowo -wschodnia i połudmiowo- zachodnia wystawa apartamentów gwarantuje odpowiednie doświetlenie oraz  piękny widok z okna, a wmieszkaniach na parterze w bud B i C z tarasu, Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój, a optymalna odległość od głównych węzłów komunikacyjnych komfort dojazdu. Wyciąg narciarski idealny dla dzieci znajduje się ok. 200 m od apartamentów. Usytuowanie budynków umożliwia zarówno wypoczynek rodzinom z dziećmi jak i osobom szukającym ciszy i spokoju. Można więc powiedzieć, że łączy się tu względy praktyczne z estetycznymi.

Powierzchnia użytkowa apartamentów wynosi: od 44 do 80 mkw. 

Podana cena w ogłoszeniu może znacznie różnić się od ceny przedstawionej inwestorowi, ponieważ cena uzależniona jest od standardu wykonania i warunków zakupu.

Standard i wyposażenie: do uzgodnienia. Budynek wykonany jest w bardzo wysokim standardzie, każde mieszkanie posiada bezpośredni dostęp do windy która łączy mieszkanie z podziemnym garażem.

Jeżeli kupisz mieszkanie wakacyjne w Wiśle będziesz miał możliwość bezpłatnego korzystania z apartamentów wakacyjnych nad morzem i w górach. Jeżeli chcesz widzieć na jakich zasadach jest to możliwe zadzwoń do opiekuna oferty ( poniżej przy danych adresowych).

Zapraszamy na prezentację apartamentów!

Dlaczego warto zainwestować w Apartamenty Wakacyjne w Wiśle:

1.  Inwestycja w nieruchomości to podwójny zysk: bieżący zysk z najmu + wzrost wartości nieruchomości (wzrost kapitału).

2. Nieruchomości w przeciwieństwie do Funduszy Inwestycyjnych są łatwiejsze w zrozumieniu. Inwestowanie w nieruchomości jest logiczne i oparte na zdrowym rozsądku. Każdy sam może określić atrakcyjność i wartość inwestycji.

3. Nieruchomości nigdy nie wyjdą z mody, są i będą uważane za podstawowe potrzeby człowieka. Jako narzędzie inwestycyjne ciągle i konsekwentnie wzrastają na wartości.

4. Są jedną z bezpieczniejszych form inwestowania pieniędzy. Jedynie lokaty bankowe i obligacje uznawane są za bezpieczniejsze, ale również generują mniej zysku.

5. Zawsze zdarzają się okazje kupna nieruchomości poniżej jej wartości rynkowej, obecny czas sprzyja obniżkom ceny.

6. Wymagany jest niski wkład własny w stosunku do wartości inwestycji, dzięki możliwości finansowania nieruchomości kredytem mieszkaniowym nawet w 100%.

Jakie korzyści wiążą się z nabyciem takiego apartamentu?

  • Kupując apartament inwestycyjny,  uzyskujesz możliwość oddania zakupionego apartamentu w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi obiektu, który zajmie sie jego wynajmem. Dzięki temu rozwiązaniu stajesz się właścicielem nieruchomości, o wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji z gwarancją zysku.
  •  To doskonała inwestycja na przyszłość. W dobie wahania rynków finansowych nieruchomości pozostają zawsze w dobrej cenie.
  • Dzięki komfortowi i doskonałemu położeniu są niezwykle atrakcyjne na rynku mieszkań.
  • Apartamenty są całkowicie wykończone – niepotrzebne są już żadne prace wymagające poniesienia dodatkowych kosztów.

Możemy przygotować wyliczenia zakładanych zysków i stopy zwrotu dla wybranych przez Państwa apartamentów.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły oferty

Lokalizacja ŚLĄSKIE,Wisła,Kopydło
Ulica Ochorowicza
Piętro od 0 do 2
Cena od 536880 do 0
Pokoje od 2 do 3
Metraż od 44 do 83
Cena m2 od 0 do 0
Garaż tak
Basen nie
Tarasy tak
Klimatyzacja nie

Kontakt

Marcin Grzybowski t: 602 271 149