Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

Ustroń, Poniwiec

Cena od 266 000 do 305 000 zł

Galeria zdjęć

Opis

Prowizja 0%

USTROŃ, ATRAKCYJNE MIESZKANIA 2 POKOJOWE BLISKO CZANTORII

Proponuję do sprzedaży bardzo ładny 2 pokojowy apartament o powierzchni prawie 52 m2 (PO PODŁOGACH 60 M2) lub 56 m2 usytuowane w 3-piętrowym nowoczesnym apartamentowcu. Spokojna i cicha okolica, ok 600 m od koleji linowej na czantorię,kilka kilometrów od  centrum Ustronia i miedaleko od promenady nad Wisłą.  Bardzo dobra lokalizacja w okolicach Czantorii z szybkim dostępem do wszelkich atrakcji Ustronia - Równica, Poniwiec i inne, oraz głównych dróg wylotowych. Idealne miejsce zarówno do zamieszkania jak i forma inwestycji w apartament wakacyjny.

Rozkład pomieszczeń: przedpokój, kuchnia z salonem, łazienka, oddzielny mniejszy pokój.

Stan techniczny: BARDZO DOBRY- GOTOWE, w cenie balkon, miejsce parkingowe i komórka.

Termin przekazania mieszkania - do zamieszkania.

Zdjęcia: Zdjęcia są wykonane w mieszkaniu wykończonym na 1 piętrze - cena mieszkania o powierzchni 56 m2 wynosi 305.000 zł.

MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ WYKOŃCZENIE WNĘTRZA INNYCH MIESZKAŃ WG INDYWIDUALNYCH USTALEŃ NOWEGO WŁAŚCICIELA!

POLECAM I ZAPRASZAM DO PREZENTACJI!

TWOIM MIESZKANIEM MOŻE ZARZĄDZAĆ PROFESJONALNY OPERATOR WYNAJMU APARTAMENTÓW DZIĘKI CZEMU WŁAŚCICIEL NIE MUSI OSOBIŚCIE ZAJMOWAĆ SIĘ WYNAJMOWANIEM  APARTAMENTÓW ORAZ MOŻE LICZYĆ NA PONAD PRZECIĘTNE ZYSKI, KORZYSTAJĄC Z APARTAMENTÓW W DOGODNYCH DLA SIEBIE OKRESACH. MOŻNA OCZYWIŚCIE APARTAMENT WYKORZYSTYWAĆ WYŁĄCZNIE DO SWOICH POTRZEB.

Zapraszamy do oglądania apartamentów!

Dlaczego warto zainwestować w Apartamenty Wakacyjne w uSTRONIU:

1.  Inwestycja w nieruchomości to podwójny zysk: bieżący zysk z najmu + wzrost wartości nieruchomości (wzrost kapitału).

2. Nieruchomości w przeciwieństwie do Funduszy Inwestycyjnych są łatwiejsze w zrozumieniu. Inwestowanie w nieruchomości jest logiczne i oparte na zdrowym rozsądku. Każdy sam może określić atrakcyjność i wartość inwestycji.

3. Nieruchomości nigdy nie wyjdą z mody, są i będą uważane za podstawowe potrzeby człowieka. Jako narzędzie inwestycyjne ciągle i konsekwentnie wzrastają na wartości.

4. Są jedną z bezpieczniejszych form inwestowania pieniędzy. Jedynie lokaty bankowe i obligacje uznawane są za bezpieczniejsze, ale również generują mniej zysku.

5. Zawsze zdarzają się okazje kupna nieruchomości poniżej jej wartości rynkowej, obecny czas sprzyja obniżkom ceny.

6. Wymagany jest niski wkład własny w stosunku do wartości inwestycji, dzięki możliwości finansowania nieruchomości kredytem mieszkaniowym nawet w 100%.

Jakie korzyści wiążą się z nabyciem takiego apartamentu?

  • Kupując apartament inwestycyjny,  uzyskujesz możliwość oddania zakupionego apartamentu w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi obiektu, który zajmie sie jego wynajmem. Dzięki temu rozwiązaniu stajesz się właścicielem nieruchomości, o wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji z gwarancją zysku.
  • To doskonała inwestycja na przyszłość. W dobie wahania rynków finansowych nieruchomości pozostają zawsze w dobrej cenie.
  • Dzięki komfortowi i doskonałemu położeniu są niezwykle atrakcyjne na rynku mieszkań.
  • Apartamenty są w statndardzie deweloperskim lub całkowicie wykończone – niepotrzebne są już żadne prace wymagające poniesienia dodatkowych kosztów.

Możemy przygotować wyliczenia zakładanych zysków i stopy zwrotu dla wybranych przez Państwa apartamentów.


Do każdej oferty sprzedaży mieszkania proponujemy kompleksową aranżację, zakup materiałów i wykończenie wnętrza według przyjętych projektów

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły oferty

Lokalizacja ŚLĄSKIE,Ustroń,Poniwiec
Ulica Brzozowa
Piętro od 1 do 3
Cena od 266000 do 305000
Pokoje od 2 do 3
Metraż od 52 do 62
Cena m2 od 4200 do 5500
Garaż nie
Basen nie
Tarasy nie
Klimatyzacja nie