Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

Szczyrk, Bieniadka

Cena od 249 000 do 289 860 zł

Galeria zdjęć

Opis

Najnowsza inwestycja Apartamenty Złoty Widok w Szczyrku, jednej z najpiękniejszych górskich miejscowości w Polsce, położona jest na górskim zboczu Bieniadki, z widokiem na Skrzyczne i dolinę jeziora Żywieckiego. Powstaje tu kameralny kompleks apartamentów, które zostały tak pomyślane aby z jednej strony były atrakcyjne turystycznie dla ich właścicieli, z drugiej strony były inwestycją która oprócz dochodów z wynajmu charakteryzuje się dobrą płynnością na rynku nieruchomości . Sąsiedztwo wyciągów narciarskich oraz szlaków turystycznych oddalonych od mieszkań kilkadziesiąt metrów, gwarantuje wspaniały wypoczynek o każdej porze roku.

Złoty Widok to dwa budynki które doskonale komponują się z górskim krajobrazem oraz otaczającym go otoczeniem. Nowoczesna bryła jest nawiązaniem do otaczających budynki gór. Kompleks to 10 apartamentów, które są sprzedawane w 3 wariantach wykończenia: w tzw. standardzie deweloperskim, standardzie turystycznym - przygotowane pod wynajem turystyczny oraz DESIGN  wykonany według indywidualnego projektu z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości. Część z nich posiadać będzie kominki i/lub klimatyzację.

Opis:

Prezentowane apartamenty: są ulokowane w uroczym miejscu, na skraju lasu, nieco na uboczu, co zapewnia kameralny charakter obiektu. Południowy stok gwarantuje najlepsze nasłonecznienie oraz piękny widok z każdego okna na góry w tym na Skrzyczne, Pilsko czy dolinę Jeziora Żywieckiego. Zapewniamy ciszę i spokój. Optymalna odległość od głównych węzłów komunikacyjnych, nowa trasa expressowa S69, zapewnia komfort dojazdu. Plac zabaw dla dzieci pozwala na miły wypoczynek dla całych rodzin. Usytuowanie budynków umożliwia zarówno wypoczynek rodzinom z dziećmi jak i osobom szukającym ciszy i spokoju. Można więc powiedzieć, że łączy się tu względy praktyczne z estetycznymi.

ODLEGŁOŚCI:3 km od sanktuarium Matki Bożej na Górce, 1,8 km od Placu Św. Jakuba, 1,5 km od skoczni, 1,5 km od amfiteatru,1,2 km od krytego basenu w ośrodku COS, 900 m od Biedronki,  3,5 km od stacji narciarskiej, downhill oraz paralotniarskiej na Skrzyczne, 3,5 km od stacji narciarskiej Beskid, 21 km od stacji narciarskiej oraz szkoły szybowcowej i paralotniarskiej na Żar, 11 km od Jeziora Żywieckiego, 20 km od skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince

Atrakcje okolicy - zapraszamy na stronę: beskidzka5.pl

Powierzchnia użytkowa apartamentów wynosi: od 42,17m2 do 54,00m2

Cena: od 249.000 z VATza mieszkanie pod klucz w standardzie turystycznym - przygotowane pod wynajem.

Standard i wyposażenie: Pomieszczenia wykończone są ekskluzywnymi płytkami. W łazience odnajdziemy nowoczesne baterie oraz kabiny prysznicowe najlepszych producentów. Kuchnie zostały zaprojektowane, na nasze indywidualne zamówienie, opakowane w nowoczesną formę, co w efekcie daje obraz luksusu i harmonii. Drzwi każdego z pomieszczeń to projekt dostosowany dla tej konkretnej inwestycji. Odnajdziesz tutaj kompaktowe mieszkania idealne zarówno dla własnych potrzeb jak i na wynajem.

Załączone zdjęcia są wizualizacją. Widoki jest autentycznym widokiem działki i z działki.

Jeżeli kupisz mieszkanie wakacyjne w Szczyrku będziesz miał możliwość bezpłatnego korzystania z apartamentów wakacyjnych nad morzem i w górach. Jeżeli chcesz widzieć na jakich zasadach jest to możliwe zadzwoń do opiekuna oferty ( poniżej przy danych adresowych).

Informacje o inwestycjach w Szczyrku http://biznes.onet.pl/wideo/zobacz-co-ukrywano-w-szczyrku,130550,w.html

Miesięczna rata ok 1250,00 zł, za kredyt na 100% wartości apartamentu obsługę kredytową zapewnia Powszechny Dom Finansowy.

Inwestycja realizowana jest przez: ZŁOTY WIDOK MARCIN GRZYBOWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

W OBIEKCIE BĘDZIE PROFESJONALNY OPERATOR WYNAJMU APARTAMENTÓW DZIĘKI CZEMU WŁAŚCICIELE NIE MUSZĄ OSOBIŚCIE ZAJMOWAĆ SIĘ WYNAJMOWANIEM  APARTAMENTÓW ORAZ MOGĄ LICZYĆ NA PONAD PRZECIĘTNE ZYSKI, KORZYSTAJĄC Z APARTAMENTÓW W DOGODNYCH DLA SIEBIE OKRESACH. MOŻNA OCZYWIŚCIE APARTAMENT WYKORZYSTYWAĆ WYŁĄCZNIE DO SWOICH POTRZEB.

Zapraszamy na prezentację apartamentów!

Dlaczego warto zainwestować w Apartamenty Wakacyjne w Szczyrku:

1.  Inwestycja w nieruchomości to podwójny zysk: bieżący zysk z najmu + wzrost wartości nieruchomości (wzrost kapitału).

2. Nieruchomości w przeciwieństwie do Funduszy Inwestycyjnych są łatwiejsze w zrozumieniu. Inwestowanie w nieruchomości jest logiczne i oparte na zdrowym rozsądku. Każdy sam może określić atrakcyjność i wartość inwestycji.

3. Nieruchomości nigdy nie wyjdą z mody, są i będą uważane za podstawowe potrzeby człowieka. Jako narzędzie inwestycyjne ciągle i konsekwentnie wzrastają na wartości.

4. Są jedną z bezpieczniejszych form inwestowania pieniędzy. Jedynie lokaty bankowe i obligacje uznawane są za bezpieczniejsze, ale również generują mniej zysku.

5. Zawsze zdarzają się okazje kupna nieruchomości poniżej jej wartości rynkowej, obecny czas sprzyja obniżkom ceny.

6. Wymagany jest niski wkład własny w stosunku do wartości inwestycji, dzięki możliwości finansowania nieruchomości kredytem mieszkaniowym nawet w 100%.

7. Zakup i wyposażenie apartamentu w celach inwestycyjnych daje Państwu możliwość, jako osobom fizycznym, zwrotu podatku VAT.

Wystarczy, że złożycie Państwo we właściwym Urzędzie Skarbowym deklarację VAT-R, dokonacie zgłoszenia aktualizacyjnego NIP-1, zawrzecie umowę najmu z dowolną osobą ( np. z operatorem kompleksu ) i wystąpicie o zwrot zapłaconego przy zakupie podatku VAT.

Jakie korzyści wiążą się z nabyciem takiego apartamentu?

  • Kupując apartament inwestycyjny, uzyskujesz możliwość oddania zakupionego apartamentu w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi obiektu, który zajmie sie jego wynajmem. Dzięki temu rozwiązaniu stajesz się właścicielem nieruchomości, o wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji z gwarancją zysku.
  •  To doskonała inwestycja na przyszłość. W dobie wahania rynków finansowych nieruchomości pozostają zawsze w dobrej cenie.
  • Dzięki komfortowi i doskonałemu położeniu są niezwykle atrakcyjne na rynku mieszkań.
  • Apartamenty mogą być całkowicie wykończone – niepotrzebne są już żadne prace wymagające poniesienia dodatkowych kosztów.

Możemy przygotować wyliczenia zakładanych zysków i stopy zwrotu dla wybranych przez Państwa apartamentów.

Mieszkania dostępne są wyłącznie za naszym pośrednictwem, prowizję pokrywa sprzedający deweloper.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły oferty

Lokalizacja ŚLĄSKIE,Szczyrk,Bieniadka
Ulica Szczytowa
Piętro od 0 do 1
Cena od 249000 do 289860
Pokoje od 2 do 2
Metraż od 42 do 54
Cena m2 od 5900 do 6000
Garaż nie
Basen nie
Tarasy tak
Klimatyzacja tak

Kontakt

APARTAMENTY ZŁOTY WIDOK MARCIN GRZYBOWSKI I WSPÓLNICY SP. K. Tel: 602 271 149